Stań się ekspertem!!!

I Ty możesz stać się wysoce wykwalifikowanym ekspertem lidera w semipermanentnym przedłużaniu rzęs Lash Perfect. Z autoryzacją Lash Perfect dołączysz do grona prestiżowych stylistów rzęs.

Przedłużanie rzęs Lash Perfect to rezultat długich, rozległych badań i eksperymentów prowadzonych przez uznane autorytety w dziedzinie kosmetologii. Jakość marki pozwala Ci zaoferować Twoim klientom najlepszy zestaw naturalnie wyglądających rzęs, które utrzymają się przez wiele tygodni.

Dzięki technice Lash Perfect, zapewnisz swoim klientkom doskonałą jakość i bezpieczeństwo zabiegu, a sobie fantastyczny zwrot z inwestycji i mocno dochodowe zajęcie.

Obszerne, jednodniowe szkolenie indywidualne Lash Perfect, gdzie uwaga trenera skupiona jest całkowicie Tobie, zapewnia zdobycie odpowiednich umiejętności i pewność w stosowaniu technik profesjonalnego przedłużania rzęs1; 1 Unijny certyfikat stylistki przedłużania rzęs Lash Perfect umożliwi pracę za granicą i upoważnia do zakupu profesjonalnych produktów Lash Perfect. Program szkoleniowy Lash Perfect jest akredytowany przez HABIA,BABTAC i THE GUILD.

Aby odbyć szkolenie Lash Perfect należy wybrać jeden z zestawów startowych. Cena każdego zestawu zawiera już koszt szkolenia oraz unijnego certyfikatu Lash Perfect i jest ceną brutto (nie ma dodatkowych kosztów).

Zobacz cennik kursów
Ukryj informacje


Zestaw START- 12,000 rzęs!!
Hit cenowy! 2200 zł (brutto) w cenę wliczono szkolenie i certyfikat.

ZESTAW MINI KIT 17,500 rzęs!!
2900zł (brutto) w cenę wliczono szkolenie i certyfikat.

ZESTAW FULL ESSENTIALS KIT 24,000 rzęs!!
3900zł (brutto) w cenę wliczono szkolenie i certyfikat.

ZESTAW PROFESSIONAL KIT 34,000 rzęs!!
4600zł (brutto) w cenę wliczono szkolenie i certyfikat.

ZESTAW DELUXE KIT 44,000 rzęs!!
5100zł (brutto) w cenę wliczono szkolenie i certyfikat.